Singles' Day 2024
Dne 11. listopadu, tedy Singles' Day najdeš u nás slevové kódy, výprodeje, kupony a také slevy do takových obchodů jako Aliexpress, GearBest, Banggood. Morele.net.

  • Oblíbené značky
  • Kategorie

Co je Singles' Day?

Singles' Day pochází z Číny, kde je opravdovým svátkem nákupů. Tohoto dne největší čínské obchody jako Alibaba nebo Aliexpress velmi snižují svoje ceny, aby umožnit zákazníkům nákup všeho, co potřebují ve skvělé ceně. Kampaň funguje také pod názvem Global Shopping Festival, teda Světový nákupní festival. Je vidět trend, že se k zábavě připojují také další obchody, nejen z Říše středu. S jistotou můžeme říci, že 11.11 slavíme Singles day. Nejsi singl? Nevadí, slevové kódy, výprodeje a další akce jsou připravené za účelem tohoto dne a jsou dostupné pro každého.

Kdy je Singles' Day?

Singles' Day se organizuje každý rok 11. listopadu. To není pohyblivý svátek na rozdíl od černého pátku. Volba takového data není náhodná. Čtyři jedničky symbolizují singly, kteří se setkávají, aby společně slavit východy toho, že jsi sám nebo truchlíme nad samotou. V obchodech se 11.11 organizuje akce, které mají za cíl povzbudit k společnému trávení času na nákupech a obdarovávaní se.

Singles' Day akce

Singles' Day je doba fantastických akcí. neuvěřitelné příležitosti je možná najít zejména v čínských obchodech e-commerce, jako Aliexpress, BangGood nebo Gearbest.Co můžeme očekávat? Určitě velkých slev. Spousta produktu koupíte mnohem levněji, některé slevy jsou v desítkách procent. Na AliExpress kromě slev, každoročně se připravuje soutěže, během kterých je možná výhrat kupony v hodnotě 10 nebo 20 dolarů na další nákupy. Zábava se začiná dříve protos ledujte akce už od 1. listopadu!

Dějiny Singles' Day?

Singles' Day vznikl z podnětu čtyř čínských studentů Nanjing University, kteří se inspirovali čtyřma jedničkami v datu. Připominaly im čtyři samotné osoby. Zjistili, že je to skvělá příležitost k celebraci bytí singlem. Počatečně zvyk byl pouze známý ve studentských kruzích, však se rychle rozšířil na celý stát. A i když základem je příležitost k setkávání s kamarády a společné trávení času v příjemné atmosféře, to tento zvyk rychle zachytily obchody. Nejdřív malé, soukromé obchody lákaly slevami a lide rádo nakupovali brnačky pro sebe a přátele. Změnilo se to v roce 2009, kdy Alibaba uspořádala Globální nákupní festival k oslavě svátků Global shopping Festival. Festival trefil do černého! Od té doby se to pravidelně opakuje a každý rok se k akci přidávají noví hráči.

Singles' Day porazil Cyber Monday

Zatímco Černý pátek i Cyber Monday jsou celosvětově velmi rozšířené a ziskové, Singles’ Day je ve stejné lize. Příjmy z prodeje v tento den byly od roku 2012 vyšší než například v Cyber Mondy a za několik posledních let dokonce i několikrát! Stačí zmínit, že v den singlu 2019 dosáhl samotný čínský gigant Alibaba rekordních prodejních výsledků do 24 hodin od kampaně - 268,4 miliardy juanů, což je 38,4 miliardy dolarů. To je více než Amazon za celé předchozí čtvrtletí. A to je jen jeden z hráčů! Potenciál je obrovský, protože spotřebitelé milují propagační akce k Singles Day, které na jejich nákupech šetří obrovské sumy peněz.