• Sleva

  Jedinečné příležitosti na Bigbrands!

  Podívejte se na aktuální akce na bigbrands.cz a měj přehled o těch nejlepších příležitostech ze světa módy.

  Do odvolání
  8
  Prohlíží ten kupón
  8
  Kupón byl použítý
  Jděte do akce

  Podmínky:

  Akce platí:
  Do odvolání
  Vyloučení:
  Nabídka platí do vyprodání zásob, nelze ji kombinovat s jinými akcemi, slevovými kódy a nezahrnuje dárkové karty a vouchery
 • Sleva

  Bigbrands sleva -200 Kć na tvůj první nákup!

  Zaregistrujte se a získej 200 Kč na první nákup. Platí pro objednávku nad 1000 Kč.

  Do odvolání
  63
  Prohlíží ten kupón
  63
  Kupón byl použítý
  Jděte do akce

  Podmínky:

  Akce platí:
  Do odvolání
  Vyloučení:
  Nabídka platí do vyprodání zásob, nelze ji kombinovat s jinými akcemi, slevovými kódy a nezahrnuje dárkové karty a vouchery
 • Doprava zdarma

  Doprava zdarma v Bigbrands!

  Pro objednávky nad 1990 Kč doprava zdarma!

  Do odvolání
  38
  Prohlíží ten kupón
  38
  Kupón byl použítý
  Jděte do akce

  Podmínky:

  Akce platí:
  Do odvolání
  Vyloučení:
  Nabídka platí do vyprodání zásob, nelze ji kombinovat s jinými akcemi, slevovými kódy a nezahrnuje dárkové karty a vouchery
 • Užitečné informace

  Přidejte automaticky slevový kód do BigBrands.cz během nakupovaní s naším doplňkem do prohlížeče!

  Nainstalujte náš zásuvný modul, zabere to jen 30 sekund a je 100% zdarma! Díky němu automaticky během nakupování otestujete všechny slevové kódy přímo v košíku. Koukněte na to, to opravdu funguje!

  Přidejte do Chrome

Podívejte se také na slevové kupóny a akce v podobných obchodech

Bigbrands slevový kod - velké značky jsou na dosah ruky levněji!

Móda, značky, kvalita, krása, skvělé ceny – to je Bigbrands. Najdete zde záplavu značkového oblečení pro muže i ženy. Kromě toho si můžete pořídit doplňky jako kabelky, tašky, šperky, nebo kosmetiku. Stranou nezůstává ani obuv. A abyste do stylu sladili i Vaše bydlení, najdete tu také kategorii Domácnost plnou drobností pro interiéry. Bigbrands je tedy shromaždiště skvělých značek na jednom místě. Nemusíte shánět krásné věci po mnoha prodejnách, na Bigbrands se vejdou do jedné objednávky. A navíc za ni můžete ušetřit. Buykers má pro Vás totiž slevové akce, jako je například Bigbrands slevový kod, nebo Bigbrands sleva.

4 důvody, proč Bigbrands

Proč si pro své nákupy vybrat zrovna Bigbrands?

 • Kolekce nejlepších značek. Bigbrands vybírá ty nejlepší značky. Sami poznáte rozdíl a až jednou vyzkoušíte značkovou kvalitu, už nebudete chtít nic jiného. Některé kolekce, které najdete na Bigbrands, nejsou k dostání v běžných obchodech ani e-shopech. Na Bigbrands tedy najdete něco unikátního.
 • Vše je 100 % originál. U značkového zboží je častým problémem pravost zboží. Na trhu se objevuje množství padělků a některé je těžké rozeznat. Bigbrands Vám garantuje, že u nich je vše originál. Tak Vám starost o pravost zboží odpadne.
 • Pohodlné doručení až domů. Bigbrands Vám poskytují různé možnosti dopravy. Kromě doručení až do domu máte také možnost vyzvednout si nákup na 75 pobočkách v republice. Tak si pro svůj balíček zajdete až se to bude hodit Vám. A pokud nakoupíte na 1990Kč dopravu zá Vás zaplatí e-shop. Když tedy kliknete na „objednat“ můžete se začít těšit na krásné zboží a nemusíte mít obavy z průběhu dopravy.
 • Nejlepší značky za skvělé ceny. Bigbrands úzce spolupracuje s dodavateli a domlouvá s nimi ty nejlepší ceny. Značkové kousky tedy můžete sehnat se slevami až 85 %. A Buykers tyto ceny sráží ještě níž.

Bigbrands – slevy ze zlevněného

Buykers je Vaším hlídačem slev. Pokud se na Bigbrands objeví nějaká akce, ihned o ní víte. Taková Bigbrands sleva vám řekne, co je právě v akci, jak dlouho tato nabídka platí a vy můžete jen jednou kliknout a začít nakupovat. Někdy pro Vás Buykers vybojuje unikátní nabídku, a to Bigbrands slevový kod. S tímto kupónem získáte slevový kód, který můžete použít při dokončování objednávky. Po uplatnění tohoto kupónu budete mít nákup o mnoho levnější.

Buykers Vám pravidelně nabízí slevy v řádu desítek procent. Neunikne mu žádná akce. Když budete hlídat Buykers nemusíte už nikdy platit plnou cenu. Žádná Bigbrands sleva ani Bigbrands slevový kod sebou nenese žádné závazky a už vůbec za ni nemusíte nic platit. Stačí jen kliknout a nakupovat.

Bigbrands zákazníci doporučují

Aby pro Vás bylo jednoduší rozhodování, zda vložit důvěru právě do tohoto obchodu, můžete se podívat na hodnocení ostatních zákazníků. Ti na Buykers udělují každému e-shopu hvězdičky podle toho, jak byli spokojeni s nákupem, nebo jak je potěšila Bigbrands sleva.

Podobné hodnocení najdete také na portálu Heuréka.cz. Tam Bigbrands získali pečeť „Ověřeno zákazníky“ a 91 % zákazníků jej dále doporučuje.

S Bigbrands jste v klubu

Pokud jste nadšenec do módy, určitě oceníte další možnost, kterou Bigbrands přinášejí. Tou je Bigbrands klub. Je to první a osvědčený nákupní klub. Vstoupilo do něj na milion zákazníků. Za členství zde nic neplatíte ani pro Vás nevznikají žádné závazky. Členové klubu mohou využívat mnoho výhod. S Bigbrands tedy můžete vybírat to nejlepší pro volný čas, pro pracovní schůzky i slavnostní události. Obléknete se zde od hlavy až k patě do kvality a k tomu přidáte ještě něco do domácnosti. Můžete vybírat z pohodlí Vaší sedačky a nemusíte mít obavy o dopravu ani o pravost zboží. Vaši peněženku to nebude bolet, protože můžete využít slevové akce od Buykers.com.

Takže až si budete chtít udělat radost, koukněte se nejprve na Buykers, co je právě v akci. A pokud naopak budete nejprve brouzdat po Buykers.com, nebojte se zabloudit na Bigbrands.com a potěšit se něčím krásným, stylovým, kvalitním a levným.

Podívejte se také na slevové kupóny a akce v nejpopulárnějších obchodech

30 nejpopulárnějších
obchodů na portálu v Září

Archivační kupóny

Názor uživatelů BigBrands.cz

Váš názor
Ohodnoťte obchod
*min. 50 znaků
Děkujeme za přidání názoru!
Žádné elementy nejsou