• Doprava zdarma

  Doprava zdarma na craftoholic.cz!

  Využij dopravu zdarma při objednávce nad 2000 Kč.

  Do odvolání
  40
  Prohlíží ten kupón
  40
  Kupón byl použítý
  Jděte do akce

  Podmínky:

  Akce platí:
  Do odvolání
  Vyloučení:
  Nabídka platí do vyprodání zásob, nelze ji kombinovat s jinými akcemi, slevovými kódy a nezahrnuje dárkové karty a vouchery
 • Užitečné informace

  Přidejte automaticky slevový kód do Craftholic během nakupovaní s naším doplňkem do prohlížeče!

  Nainstalujte náš zásuvný modul, zabere to jen 30 sekund a je 100% zdarma! Díky němu automaticky během nakupování otestujete všechny slevové kódy přímo v košíku. Koukněte na to, to opravdu funguje!

  Přidejte do Chrome

Podívejte se také na slevové kupóny a akce v podobných obchodech

Craftholic sleva – plyšáci dávno nejsou jen pro děti a objednáte je výhodně!

Tak moc roztomilí, tak moc designoví, tak moc je musíte mít. To jsou plyšová zvířátka od Craftholic. Jsou to unikátní plyšová stvoření, původem z Japonska, která svým pohledem, barvami a tvary učarují každého. Mají dlouhé ruce a nohy, kulaté, nebo protáhlé uši a vesele mění barvy. Rozsvítí každou místnost, kam je jen tak posadíte. Potěší každého, kdo se k nim přitulí. A na Buykers je unikátní Craftholic sleva i na tyto miláčky.

Craftholic – barevný svět z jiné planety

Co jsou tedy Craftholic zač? Jsou to čtyři specifičtí tvorové z planety Crafter. Na Zem se poprvé dostali do Japonska a odtud se rozšířili nejprve do Číny, Taiwanu a Ruska. Nyní se snaží dostat i k Vám domů, aby Vám tam přinesli trochu té pozitivní energie. Jmenují se RAB, SLOTH, KORAT a LORIS. Jsou nadaní schopností transformace, proto se přizpůsobují svým majitelům. Každý může mít doma svého Crafťáka podle gusta. Jsou hračkou pro všechny generace.

Jejich maminkou je designérka Ikuko Yamamoto. Narodili se v roce 2008 a od té doby se snaží šířit radost po celé Zemi. Každý z hrdinů má svou specifickou vlastnost. RAB je veselý, SLOTH je zadumaný, KORAT je šibal a LORIS je mlčenlivá. Pravidelně můžete na Crafholics najít nové kolekce a v každé se Crafholic mění. Například v kolekci Mexico najdete pruhovaná zvířátka v teplých výrazných barvách mexických sombrer, nebo v japonské kolekci jsou růžoví Crafťáci s japonskými květy.

U Crafholics nakupujte se slevou

Craftholic Vám zprostředkovávají kontakt s těmito plyšovými kamarády. Můžete si toho svého vybrat přímo na jejich e-shopu. Pokud si chcete užít jejich přítomnost za málo peněz, od toho je tady Buykers, který nabízí různé slevové akce i pro tento e-shop. Buykers funguje jako velká slevová knížka, kde jen listujete slevovými kupóny. Vždy tedy víte, na čem můžete ušetřit. Jedním z těchto kupónů může být i třeba Craftholic sleva.

Slevy na Buykers můžete využívat neomezeně, bez jakýchkoli závazků a zdarma. Pokud se Vám jakákoli Craftholic sleva zalíbí, stačí jedno kliknutí a můžete nakupovat levněji. Stejně tak tu můžete objevit slevy na dopravu, nebo akce 1+ 1 zdarma. Ať už to bude jakákoli Craftholic sleva, vždy si můžete být jistí výhodným nákupem.

Craftholic – šetřete peníze, nešetřete láskou

Abyste si byli jistí i spolehlivým e-shopem, zákazníci na Buykers hodnotí obchody, ve kterých nakupovali se slevou, a také rozdávají srdíčka konkrétním slevovým kupónům. Můžete se tak spolehnout na předchozí zkušenosti ostatních a vybrat si slevu, která Vám padne. Máte doma nový obývák, který chcete doplnit nějakým zajímavým kouskem, a obyčejné polštářky už vás nebaví? Máte dejme tomu červený gauč? Třeba zrovna na Buykers najdete Craftholic slevový kupón na všechny plyšáky velikosti L se vzorem britské vlajky. Nebo chcete obdarovat své blízké něčím originálním, příjemným a chcete, aby to mohli nosit stále u sebe? Možná že zde najdete slevový kupón se slevou na všechny plyšáky velikosti S, kteří se vejdou do kapsy i kabelky.

Slevy na Buykers jsou dvojího druhu. Pokud je právě aktuální nějaká Crafholic sleva, stačí jedno kliknutí, které Vás přesměruje na internetový obchod, a tam můžete vybírat rovnou za levnější ceny. Pokud je aktuální Crafholic slevový kupón, získáte ke svému nákupu unikátní slevový kód, který můžete využít při dokončování Vaší online objednávky.

Craftholic jsou Vám blíž, než si myslíte

Svého crafťáka si můžete tedy objednat velmi levně a také jednoduše. Každou objednávku z e-shopu Vám může doručit Česká pošta, zásilková společnost Intime, nebo si pro něj můžete sami zajít na některou z prodejen. V případě osobního odběru dokonce za dopravu nezaplatíte ani korunu. Prodejny Craftholic najdete na třech místech v Praze. Poté tyto plyšové miláčky také nabízí řetězec SCANquilt, který najdete v mnoha městech v Čechách, na Moravě i na Slovensku. V internetovém obchodě se také dozvíte, kterého plyšáka najdete aktuálně na které prodejně, kdybyste je chtěli navštívit. Na prodejních místech si můžete také tyto krasavce prohlédnout z blízka a sáhnout si na jejich příjemný materiál.

Materiály, ze kterých jsou Craftholic vyráběny jsou zdravotně nezávadné a jsou vhodné i pro nejmenší děti. Ale nezapomeňte, že plyšák už dávno není jen hračka pro děti.

Podívejte se také na slevové kupóny a akce v nejpopulárnějších obchodech

30 nejpopulárnějších
obchodů na portálu v Září

Názor uživatelů Craftholic

Váš názor
Ohodnoťte obchod
*min. 50 znaků
Děkujeme za přidání názoru!
Žádné elementy nejsou