• Sleva

  Akcie až -20 % na digitalne-vahy.sk!

  Aktualné akcie na digitalni-vahy.sk až -20 %.

  Do odvolání
  41
  Prohlíží ten kupón
  41
  Kupón byl použítý
  Jděte do akce

  Podmínky:

  Akce platí:
  Do odvolání
  Vyloučení:
  Nabídka platí do vyprodání zásob, nelze ji kombinovat s jinými akcemi, slevovými kódy a nezahrnuje dárkové karty a vouchery
 • Užitečné informace

  Přidejte automaticky slevový kód do Digitalne vahy během nakupovaní s naším doplňkem do prohlížeče!

  Nainstalujte náš zásuvný modul, zabere to jen 30 sekund a je 100% zdarma! Díky němu automaticky během nakupování otestujete všechny slevové kódy přímo v košíku. Koukněte na to, to opravdu funguje!

  Přidejte do Chrome

Digitalne vahy slevové kódy

Typ Podrobnosti o slevě Datum platnosti
Sleva Akcie až -20 % na digitalne-vahy.sk! Do odvolání

Podívejte se také na slevové kupóny a akce v podobných obchodech

Digitalne vahy - váhy pro domácí i profesionální využití

Když se řekne váha, napadne vás pravděpodobně obyčejná váha v kuchyni. Svět vah je však mnohem komplikovanější a pestřejší. Váhy se prodávají nejen do domácnosti, kde usnadní vaření a pečení, ale také pro vybrané profese. Například pošty by se profesionálních vah neobešly. Specialistou na váhy do každého oboru je e-shop Digitalne-vahy.sk. Na našich stránkách se často najde Digitalne vahy sleva, díky které na objednávce ušetříte. 

Profesionální váhy ze Slovenska - Digitalne vahy

Provozovatelem internetového obchodu Digitalne vahy specializovaného na prodej běžných i profesionálních vah je slovenská společnost Brutto s.r.o. Společnost byla založená v roce 1993 a více než 20 let se tak zabývá nejen prodejem, ale především vývojem a výrobou všech druhů vah pro domácí i profesionální využití. V případě potřeby a přání zákazníka zajistí dopravu, montáž i servis. Váhy dodává nejen na slovenský, ale i český trh, kde je považována za špičku ve svém oboru. Slovenští i čeští zákazníci mohou využívat slevy, akční nabídky a případně i naše slevové kupóny Digitalne vahy.

Brutto s.r.o. vám s výběrem váhy poradí a váhu vám dokonce vyrobí přímo na míru. Digitalne vahy jsou specializovaný obchod, který kromě vlastních výrobků nabízí i kvalitní váhy od zahraničních výrobců. Jsou autorizovaným výrobcem vah švýcarské značky OHAUS a v nabídce najdete i další značky jako CAS, Dini Argeo, ECG, Elicom Electronic, Zelmer, Topcom, KEiTO, HBI Europe, Sywa a další. Zatímco domácí váhy vyjdou na pár kourun ty profesionální stojí i desítky tisíc korun. Digitalne vahy slevový kod se v takovém případě jistě vyplatí.

Digitalne vahy - kvalitní váhy do každé domácnosti i firmy

Pokud rádi vaříte a pečete, bez váhy se neobejdete. Na Digitalne vahy je pro vás určená kategorie váhy do domácnosti. Nabídka je velmi bohatá a kuchyňské váhy nabízí i další funkce. Některé dokáží zvážit tekutiny v mililitrech a zároveň slouží jako hodiny, stopky i teploměr. Druhou skupinou domácích vah, na které můžete použít slevové kódy a slevové kupóny jsou osobní váhy, které kromě tělesné váhy dokáží změřit i další hodnoty, které jsou důležité například při hubnutí.

Základní nabídku stránek Digitalne vahy tvoří profesionální váhy. Ty jsou rozdělené do několika kategorií - balíkové váhy, obchodní váhy, plošinové a paletové váhy, počítací váhy, kapesní váhy a mikrováhy, závěsné a jeřábové váhy, laboratorní váhy. Například balíkové váhy jsou určené pro vážení listovních zásilek a balíků a využívají je především pošty. Počítací váhy dokáží přesně spočítat počet kusů u drobného materiálu (např. šrouby, mince). Mikrováhy se zase hodí pro orientační vážení, protože jsou velmi malé a vejdou se do kapsy. Digitalne vahy nabízí slevy pro školy, školská zařízení, rodičovská sdružení, zdravotnická zařízení a neziskové organizace.

Vyberte si váhu na míru na Digitalne vahy a šetřte s Buykers

Digitální váhy jsou velmi specifický produkt, který není vhodné nakupovat v běžných obchodech. To platí zejména pro profesionální firmy, které váhy potřebují k podnikání. Digitalne vahy nabízí vysoce kvalitní váhy a vážící systému, které sama vyrábí nebo zprostředkovává prodej od firem, jejichž výrobky si důkladně ověřili. Kromě toho, že můžete využít výhodné slevy, akční nabídky a výprodej, vám Digitalne vahy poradí s výběrem správné váhy tak, aby výrobek splnil přesně vaše očekávání. A pokud by se tak nestalo, můžete váhu do 14 dní vrátit bez udání důvodů.

Další výhodou je profesionální servis. Pokud nastane s váhou problém, Digitalne vahy a Brutto s.r.o. zajistí okamžitou nápravu. Bude-li to nutné, váhu vám vymění kus za kus. Pokud oprava vyžaduje více času, pak vám zapůjčí náhradní váhu po dobu opravy. Váhu vám Digitalne vahy doručí poštou anebo kurýrem. Cena poštovného se pohybuje kole 100 Kč a kurýr stojí od 100 Kč výše dle velikosti a váhy výrobku. Potřebujete-li váhu za skvělou cenu, jsou Digitalne vahy za slevové kupóny tím nejlepším rozhodnutím.

Digitalne vahy - hledejte slevové kupóny!

Při nákup drahého zboží rozhoduje vedle kvality i cena. Digitalne vahy vám nabízí vlastní výrobky i výrobky od ověřených zahraničních výrobců za odpovídající ceny. My vám na Buykers.com přihodíme slevové kupóny a slevové kódy Digitalne vahy, díky kterým bude vaše radost z nákupu ještě větší. Nezapomeňte, hledejte výhodné kupóny a nakupujete chytře a levně!

Podívejte se také na slevové kupóny a akce v nejpopulárnějších obchodech

Vlastnosti značky

 • Věrnostní program
 • Časté akce, slevy a výprodej
 • Časté slevové kódy
 • Produkty premium
 • Snadné vracení a vyměna

Způsoby platby

 • Kreditní karta
 • Bankovní převod
 • Body ve věrnostním programu

Způsob dopravy

 • Rychlá doprava
 • Vrácení zboží do 14 dní
 • Kurýrní doprava
 • Pošta

30 nejpopulárnějších
obchodů na portálu v Září

Názor uživatelů Digitalne vahy

Váš názor
Ohodnoťte obchod
*min. 50 znaků
Děkujeme za přidání názoru!
Žádné elementy nejsou