• Sleva Doporučujeme

  Víkendová Sushitime sleva 15% na sushiboxy

  Pokud objednáte Sushiboxy přes rozvoz v sobotu od 15.00 do 17.00 dostanete slevu 15%. Přejeme dobrou chuť.

  Do odvolání
  0
  Prohlíží ten kupón
  0
  Kupón byl použítý
  Jděte do akce

  Podmínky:

  Akce platí:
  Do odvolání
  Vyloučení:
  Nabídka platí do vyprodání zásob, nelze ji kombinovat s jinými akcemi, slevovými kódy a nezahrnuje dárkové karty a vouchery
 • Sleva

  Sushitime sleva: polévku Hot&Sour zdarma

  V každé pondělí od 10.30 do 15.00, pokud si koupíte oběd nad 300 Kč, dostanete skvělý dárek - polévku Hot&Sour! Užijte si tu akci!

  Do odvolání
  0
  Prohlíží ten kupón
  0
  Kupón byl použítý
  Jděte do akce

  Podmínky:

  Akce platí:
  Do odvolání
  Vyloučení:
  Nabídka platí do vyprodání zásob, nelze ji kombinovat s jinými akcemi, slevovými kódy a nezahrnuje dárkové karty a vouchery
 • Sleva

  Sushitime slevy ve věrnostním programu!

  Využij věrnostní systém na sushtime a získej výhody na sushitime.

  Do odvolání
  19
  Prohlíží ten kupón
  19
  Kupón byl použítý
  Jděte do akce

  Podmínky:

  Akce platí:
  Do odvolání
  Vyloučení:
  Nabídka platí do vyprodání zásob, nelze ji kombinovat s jinými akcemi, slevovými kódy a nezahrnuje dárkové karty a vouchery

slevové kódy sushitime.cz

Typ Podrobnosti o slevě Datum platnosti
Sleva Víkendová Sushitime sleva 15% na sushiboxy Do odvolání

Podívejte se také na slevové kupóny a akce v podobných obchodech

Sushitime slevový kód - tradiční jídlo z dalekého Japonska levněji

Moderní společnost má velké štěstí. Jednotlivé národy už dávno nežijí v izolaci, ale vzájemně se potkávají a prolínají. Nemusíte vyrazit do Japonska, abyste ochutnali jejich tradiční jídlo sushi. Můžete si jej dopřát i v restauraci nebo dokonce doma. Sushi Time.cz je firma, která se specializuje na přípravu a rozvoz tohoto vynikajícího a zdravého pokrmu. Navíc pokud prohlížíte naše webové stranky, najdete často sushitime slevovy kod, s nimž ušetříte při objednávce. 

Sushi Time - tradiční japonské jídlo až do domu

V posledních letech se v Česku rozmohla jedna věc. Je známo, že Češi jídlo milují a rádi experimentují. Proto je v České republice možné narazit na kuchyně z celého světa a Japonsko není žádnou výjimkou. Exotické sushi už dávno není považováno za pouhou “syrovou rybu s rýži”, ale za skutečnou delikatesu. Bohužel po dlouhou dobu bylo sushi bráno za něco výjimečného a podávalo se pouze v luxusních restaurací.

Moderní doba sushi vyvedla z drahých podniků ven mezi obyčejné lidi. Dnes si jej může dopřát kdokoliv ve vybraných asijských bistrech a restauracích, nebo si jej může nechat dovézt domů či do kanceláře. Sushi Time.cz nabízí sushi nejen ve vybraných podnicích, které nazývá “bistry”, ale specializuje se na rozvoz. Sushi od Sushi Time.cz je nejen kvalitní, chutné, ale zároveň cenově přístupné. Díky bohatému věrnostnímu programu a nabídce na Sushitime slevový kod mohou věrní zákazníci ušetřit ještě více.

Jezte kvalitně, levně a zdravě se Sushi Time

Povězme si pár slov o tomto tradičním japonském jídlo, které si našlo cestu i k nám do srdce Evropy. Jeho historie je prý dlouhá více než tisíc let. Podnětem pro vznik sushi byl údajně zákaz konzumace masa v 7. století. Základem sushi je japonská kyselá rýže, která se japonsky nazývá “sushi”, zelenina, mořské řasy, ryby a plody. Obsahuje vitamíny, minerály, proteiny a další látky, které ze sushi dělají nejen chutné, ale i velmi zdravé jídlo.

Dnešní společnost stále více dbá na zdravý životní styl a zdravý jídelníček. Sushi by v něm určitě nemělo chybět. Už dávno se nejedná o drahé jídlo, které si nemůže dovolit každý. Sushi Time nabízí kvalitní sushi za ještě lepší ceny. Věrní zákazníci navíc využijí výhodný věrnostní program, pro nepravidelné konzumenty je vhodná Sushi Time sleva a Sushi Time slevovy kod, který snadno získáte na Buykers.com.

Sushi Time rozvoz - vychutnejte si tradiční japonské jídlo doma

Dnešní doba je hektická a času není nikdy dost. Sushi Time.cz je ideálním pro ty, kteří si rádi vychutnají sushi v restauraci i doma. V Praze je hned několik bister, kde si zákazníci Sushi Time.cz mohou čerstvé sushi vychutnat se svými přáteli nebo si sami zaskočit na rychlý oběd. Sushi Time.cz není typická restaurace, kam se nehodí jít sám, je to spíše takový japonský fast-food.

Hlavní výhodou je rozvoz. Oblíbené sushi si můžete objednat domů nebo do kanceláře. Právě pro tyto zákazníky má Sushi Time.cz připravený věrnostní program. Zákazník za každý nákup získá body, které lze použít k placení při dalších objednávkách. A další možností je Sushi Time slevový kod, s nímž ušetřit, i když nejste pravidelný zákazník Sushi Time.cz. Jediné, co musíte udělat, je sledovat Buykers a získat výhodný Sushi Time slevový kupon kdykoliv si bude chtít dopřát to výjimečné japonské jídlo.

Sushi Time voucher - slavnostní večeře za pár korun

Život přináší nečekané situace a zároveň poskytuje skvělá řešení. Pokud vás doma neplánovaně “přepadnou” přátele, můžete je slavnostně pohostit i s prázdnou ledničkou. Sushi je v tomto případě ideálním řešením. Vypadá skvělé a skvělé chutná. Menší nevýhodou může být vyšší cena. Stačí najet na naše stránky a kliknout na Sushi Time sleva, se kterou sushi nakoupíte až za směšně nízkou cenu. A přátelé budou koukat.

Pro Sushi Time.cz zákazník stojí opravdu na prvním místě. Je to patrné na dalších službách, které kromě velkého výběru sushi nabízí - slevy, slevové kupóny neboli vouchery i akční nabídky od Buykers. Zákazník si může jídlo vychutnat v bistru i objednat si jej domů. Kvalita je přitom vždy stejná. Nezapomeňte tedy využít Sushi Time slevovy kod a dopřejte si zdravé sushi sami, s kolegy i přáteli za skvělé ceny.

Podívejte se také na slevové kupóny a akce v nejpopulárnějších obchodech

30 nejpopulárnějších
obchodů na portálu v Květnu

Archivační kupóny

Názor uživatelů sushitime.cz

Váš názor
Ohodnoťte obchod
*min. 50 znaků
Děkujeme za přidání názoru!
Žádné elementy nejsou