• Sleva

  Skvělá Torriacars sleva: výprodej až -60 %!

  Velký výprodej v e-shopu TorriaCars! Úžasné ceny spoustu produktů.

  Do odvolání
  43
  Prohlíží ten kupón
  43
  Kupón byl použítý
  Jděte do akce

  Podmínky:

  Akce platí:
  Do odvolání
  Vyloučení:
  Nabídka platí do vyprodání zásob, nelze ji kombinovat s jinými akcemi, slevovými kódy a nezahrnuje dárkové karty a vouchery
 • Doprava zdarma

  Mimořádná Torricars akce: doprava zdarma!

  Udělejte nákup nad 1000 Kč a Vaše zboží bude dodano zdarma! Nenechte si to ujít!

  Do odvolání
  2
  Prohlíží ten kupón
  2
  Kupón byl použítý
  Jděte do akce

  Podmínky:

  Akce platí:
  Do odvolání
  Minimální hodnota objednávky:
  1000 Kč
  Vyloučení:
  Nabídka platí do vyprodání zásob, nelze ji kombinovat s jinými akcemi, slevovými kódy a nezahrnuje dárkové karty a vouchery

slevové kódy Torriacars

Typ Podrobnosti o slevě Datum platnosti
Sleva Skvělá Torriacars sleva: výprodej až -60 %! Do odvolání

Nářadí pro auto, domácnost i zahradu za zvýhodněné ceny se slevovými kupony v Torriacars

Nejen pro kutily je určený český internetový obchod Torriacars.cz, který se zabývá prodejem rozmanitého nářadí a dalšího vybavení nejen pro auta, ale také pro domácnost a zahradu. Motoristé i domácí kutilové zde najdou vše, co potřebují a za výhodné ceny. Ještě více mohou ušetřit, pokud použijou Torriacars slevový kupon nebo slevu. 

Torriacars.cz - specialista nejen na autodiagnostiku

Torriacars.cz není jediným e-shopem, který se prodejem nářadí pro různé účely zabývá. Patří však k takovým, které si zakládají na kvalitě zboží, nízkých cenách a vysoké míře profesionality všech nabízených služeb a jednání se zákazníky. Společnost byla založená v roce 2006 a na trhu se tak pohybuje přes 10 let. Díky tomu mohou zákazníci využívat nejrůznější slevy Torriacars které jim e-shop nabízí.

První dva roky se společnost zaměřila na prodej specializované automobilové diagnostiky a potřebného příslušenství. Poté začala nabízený sortiment rozšiřovat a to i mimo oblast automobilů. Dnes Torriacars.cz kromě zařízení a nářadí pro automobily prodává také náplně a kapaliny do aut, měřící techniku a nářadí pro zahradu a domácnost. A to vše za skvělé ceny. Stačí využít slevový kupon Torriacars. Také my zde na Buykers pravidelně připravujeme pro vás aktuální kódy, slevy a akce.

Prvotřídní zboží od světových značek na Torriacars.cz

Nabídka zboží na e-shopu Torriacars.cz je velmi široká a na své si zde přijdou domácí kutilové, ale i specializované firmy. Vybírat lze v kategoriích:

 • auto-moto (autodiagnostika, autoalarmy, speciální nářadí, startovací boxy, koberce, potahy a další)
 • nářadí (ruční, elektrické, pneumatické a další příslušenství)
 • náplně a kapaliny (chladící kapaliny, hydraulické a motorové oleje, maziva, autokosmetika a další)
 • měřící technika (detektory, endoskopy, osciloskopy, laserové dálkoměry, teploměry a další)
 • zahrada a domácnost (čerpadla, pily, křovinořezy, postřikovače, sněhové frézy, travní traktory, zahradní nářadí, grily, sekery a další)

Valnou většinu produktů má Torriacars.cz skladem v centrálním skladě v Jablonci nad Nisou. Zboží je tak co nejrychleji po objednávce expedováno směrem k zákazníkovi. Jediným místem, kde je možné si zboží vyzvednout osobně je výdejna v Brně. To však není nutné, protože Torricars.cz objednané zboží doveze zákazníkovi na jím určené místo v co nejkratší lhůtě.

Torriacars.cz - bohatá nabídka zboží za výhodné ceny

Hlavním cílem specializovaného e-shopu Torriacars. je vyjít vstříc zákazníkovi, uspokojit jeho potřeby a to nejen po stránce výběru, ale také úspory času a samozřejmě peněz. Proto jsou jejich ceny odpovídající. Vedle standardních cen je možné využít Torriacars slevy a nakoupit levněji než obvykle. A další možností jsou i slevové kupóny Torriacars, které lze snadno získat na Buykers.com.

Zajímavé slevy Torriacars.cz nabízí také v rámci velkoobchodní činnosti. Živnostníci a firmy podnikající ve vybraných oblastech mohou využívat velkoobchodní odběr či přeprodej zboží. Spolupráce je více než výhodná. Torriacars.cz svým velkoobchodním zákazníkům nabízí jednoduchý on-line systém objednávání, dopravu zdarma nad 2 000 Kč, zajímavé rabaty, technickou i marketingovou podporu, servis, různá školení a samozřejmě zajímavé slevy Torriacars.cz.

Nakupujte na Torriacars.cz se slevovými kupóny!

Peněz není nikdy dost a každý chceme ušetřit. Také v tomto případě je možné využít slevy Torriacars, akční nabídky nebo výprodeje. My vám můžeme nabídnout výhodný slevový kod Torriacars, které si vyberete přímo na Buykers. Nabídka slevových kupónů je vždy aktualizovaná. Stačí sledovat Buykers.com, aby vám žádná sleva Torriacars.cz neutekla.

Ušetřit totiž můžete až 60 % a to se při cenách drahého nářadí, zařízení a vybavení do aut opravdu vyplatí. Někdy se slevy Torriacars týkají celého nákupu, jindy konkrétního zboží. Takto můžete využít například slevu na nářadí, provozní kapaliny nebo využít nabídku na dopravu zdarma. Slevové kupony Torriacars se hodí i jako výborný dárek pro opravdové fanoušky aut a šikovné mechaniky, kteří si rádi své auto opravují sami.

Podívejte se také na slevové kupóny a akce v nejpopulárnějších obchodech

30 nejpopulárnějších
obchodů na portálu v Lednu

Názor uživatelů Torriacars

Váš názor
Ohodnoťte obchod
*min. 50 znaků
Děkujeme za přidání názoru!
Žádné elementy nejsou