• Sleva

  Vímvíc sleva až -30 % na online kurzy!

  Najdi si kurz, který tě zajímá a sehnej si jej se slevou až -30 %.

  Do odvolání
  68
  Prohlíží ten kupón
  68
  Kupón byl použítý
  Jděte do akce

  Podmínky:

  Akce platí:
  Do odvolání
  Vyloučení:
  Nabídka platí do vyprodání zásob, nelze ji kombinovat s jinými akcemi, slevovými kódy a nezahrnuje dárkové karty a vouchery
 • Užitečné informace

  Přidejte automaticky slevový kód do VímVíc.cz během nakupovaní s naším doplňkem do prohlížeče!

  Nainstalujte náš zásuvný modul, zabere to jen 30 sekund a je 100% zdarma! Díky němu automaticky během nakupování otestujete všechny slevové kódy přímo v košíku. Koukněte na to, to opravdu funguje!

  Přidejte do Chrome

slevové kódy VímVíc.cz

Typ Podrobnosti o slevě Datum platnosti
Sleva Vímvíc sleva až -30 % na online kurzy! Do odvolání

Vimvic sleva - desítky kurzů pro lepší kariéru

Pouze ten, kdo na sobě pracuje a neustále se vzdělává, má šanci najít a získat vysněnou práci. Práci, která jej bude bavit, bude smysluplná a zároveň dobře placená. Vimvic.cz nabízí desítky kurzů z nejrůznějších oblastí. Kurzy jsou určené pro všechny zájemce bez ohledu na věk i bydliště. Většina navíc probíhá on-line, a tak se jich může účastnit kdokoliv a odkudkoliv. Navíc na Buykers na vás čeká VímVíc sleva, se kterou kurz seženete levněji. 

Sebezdokonalování na prvním místě - Vimvic.cz

V roce 2014 se dalo do kupy pár lidí, kteří se rozhodli nabídnout lidem nové možnosti v rámci sebevzdělávání. Začali s málem a zpočátku pracovali s týmem 20 lektorů. A ukázalo se, že o vzdělávání pomocí různých kurzů je velký zájem. Tým se rozrostl a rozrostl se i okruh spolupracujících osob. Dnes Vimvic.cz působí z krásných a prostorných kanceláří na Praze 1 a vám - svým zákazníkům nabízí téměř 100 zajímavých kurzů, které si můžete zakoupit levněji se slevou díky nabídce Buykers na VímVíc slevový kod. 

Chcete-li se naučit víc, je Vimvic.cz skvělou volbou. Sebevzdělávání je nejlepším způsobem, jak dosáhnout na lepší práci, vysněnou kariéru a tím i spokojenější život v profesním i soukromém životě. Vzdělávání prostřednictvím kurzu od Vimvic.cz je vhodné pro všechny zájemce bez ohledu na jejich věku, adresu či aktuální práci. Fungují online a jejich kurzů se jednoduše zúčastníte ze svého domova. Online také můžete získat výhodný VímVíc slevový kod, díky kterým získáte kurz výrazně levněji. Zajímavý kurz může být také neobvyklým dárkem.

Kurzy nejen pro osobní rozvoj za skvělé ceny - Vimvic.cz

Nabídka kurzů na Vimvic.cz je velmi pestrá a vhodná pro zájemce z různých profesních oblastí. V nabídce se rychle zorientujete díky rozdělení do kategorií. Mezi hlavní kategorie kurzů patří práce s PC, osobní rozvoj, podnikání a byznys, marketing, zdraví a krása, web, kariéra, design, fotografie a video, jazyky, finance, development a vývoj a další. Prolétnout si můžete všechny kurzu najednou a vybírat můžete také v kategorii akční nabídky.

V rámci kurzů pro osobní rozvoj získáte zdravé sebevědomí, zbavíte se trémy nebo se naučíte, jak zvládnout pracovní pohovor. V kategorii zdraví a krása na vás čekají kurzy malování, zdravé výživy, hubnutí, jógy či správného dýchání. Chcete-li se naučit používat Photoshop, Windows 10 či vytvořit perfektní prezentaci, zavítejte do kategorie práce s PC. Jednotlivé kurzy můžete mít levněji. Stačí sledovat akční nabídky nebo získat slevové kupóny Vimvic.cz na Buykers.com.

Vimvic.cz - zbaví vás trémy a naučí vás cizí jazyky

Čím více jazyků umíte, tím vyšší jsou vaše kariérní možnosti. Někdy však stačí umět pořádně alespoň jeden cizí jazyk. Na Vimvic.cz se můžete přihlásit do kurzu, kde se konečně naučíte anglicky, rusky nebo dokonce japonsky. Dnes je také velmi snadné fotit. Můžete fotit nejen fotoaparáty, ale i mobily. A spousta programů umožňuje si s fotkami pohrát. Vimvic.cz si pro vás připravilo kurzy se slevovými kódy, které vás naučí lépe fotit i iPhonem nebo používat Photoshop. A podobných zájmových kurzů na Vimvic.cz najdete desítky.

Vedle kurzů Vimvic.cz nabízí tak tzv. webináře a přednášky. Mezi webinářemi najdete kurzy na téma hubnutí, vykládání tarotových karet, numerologie, zvládnutí pohovoru či jak lépe využívat počítačů, jejich nástrojů, funkcí a možností. Přednášky se konají na témata podnikání, komunikace, vzdělávání, programování, marektingu, PHP, frameworku a dalších. Stačí nahlédnout do nabídky a určitě si vyberete. Nevíte, jak potěšit svého chytrého partnera či partnerku? Získejte VímVíc slevový kupon a vyberte jim zajímavý kurz, který je bude bavit.

Kurzy se slevou od profíků na Vimvic.cz

Nebaví vás vaše práce a cítíte se nedoceněni? Najdete si lepší práci. Odpovídající vzdělání a znalosti, které k vysněné práci potřebujete, získáte na Vimvic.cz. Na Buykers vyhledejte VímVíc slevový kod a uplatněte ho na své vlastní vzdělání. Nabídka kurzů na Vimvic.cz je opravdu bohatá a obsahuje kurzy a odborné školení, webináře a přednášky.

Vimvic.cz slibuje profesionální přístup, školitele a přednášející a samozřejmostí je certifikát o absolvovaném kurzu. Život je celoživotní vzdělávání. Vimvic.cz vás naučí více, my vám uspoříme peníze na další zajímavé kurzy.

Podívejte se také na slevové kupóny a akce v nejpopulárnějších obchodech

30 nejpopulárnějších
obchodů na portálu v Září

Archivační kupóny

Názor uživatelů VímVíc.cz

Váš názor
Ohodnoťte obchod
*min. 50 znaků
Děkujeme za přidání názoru!
Žádné elementy nejsou