• Sleva

  Letadla od Czech Aviation již od 2390 Kč!

  Skvělé vzduchové zážitky s Czech Aviation již od 2390 Kč!

  Do odvolání
  50
  Prohlíží ten kupón
  50
  Kupón byl použítý
  Jděte do akce

  Podmínky:

  Akce platí:
  Do odvolání
  Vyloučení:
  Nabídka platí do vyprodání zásob, nelze ji kombinovat s jinými akcemi, slevovými kódy a nezahrnuje dárkové karty a vouchery
 • Užitečné informace

  Přidejte automaticky slevový kód do Czech Aviation - Letecký klub během nakupovaní s naším doplňkem do prohlížeče!

  Nainstalujte náš zásuvný modul, zabere to jen 30 sekund a je 100% zdarma! Díky němu automaticky během nakupování otestujete všechny slevové kódy přímo v košíku. Koukněte na to, to opravdu funguje!

  Přidejte do Chrome

Czech Aviation - Letecký klub slevové kódy

Typ Podrobnosti o slevě Datum platnosti
Sleva Letadla od Czech Aviation již od 2390 Kč! Do odvolání

Podívejte se také na slevové kupóny a akce v podobných obchodech

Výměna a vrácení zboží v Czech Aviation - Letecký klub

Jak vrátit zakoupené zboží v Czech Aviation - Letecký klub

Něco není v pohodě? V našem klubu, který se jmenuje Czech Aviation - Letecký klub máte právo odstoupit od smlouvy ve lhůtě 15 kalendářních dnů od uzavření nákupní smlouvy, pokud byla smlouva uzavřena pomocí internetu, mailu nebo mobilu a to bez uvedení důvodu. A ještě k tomu bez žádných sankci a poplatků. Na tohle rozhodnutí máte do 14 dnů ode dne zakoupení vašeho vysněného letu nebo kurzu v Czech Aviation – Letecký klub. Náš Letecký klub vám vratí peníze co nejrychleji, stejným způsobem, jaký jste si zvolili během platby. V případě jakýchkoliv dotazů, neváhejte se obrátit na skvělý tým společnosti Czech Aviation – Letecký klub. Se vším vám vždy pomohou!

Jak mohu reklamovat zboží v Czech Aviation - Letecký klub?

Podle zákona v Czech Aviation - Letecký klub máte nárok na reklamaci objednané služby, jestli zprostředkovatel nesplnil své povinnosti řádně a včas (všechny jeho povinnosti se nachází v nákupní smlouvě, kterou při nákupu na internetu, byste měli mít na vaši e-mailové adrese). Bez zbytečného odkladu, nejpozději do 7 kalendářních dnů od skončení poskytování služby můžete reklamovat službu v Czech Aviation - Letecký klub. V případě jakýchkoliv dotazů, neváhajtete se obrátit na velmi pomocný tým společnosti Czech Aviation, díky kterému na každou vaši otázku budete mít hned odpověď. Pro Czech Aviation je nejdůležitější spokojenost všech zákazníků.

Kam za lítáním? Do Mladé Boleslavi, sídla Czech Aviation - Letecký klub

Letecká škola Czech Aviation - Letecký klub nabízí nejen různé letecké výcviky, ale také leteckou školu. V rámci speciálního programu 0-ATPL se z vás stane profesionální pilot. Po jeho absolvování se můžete stát pilotem dopravního letadla, je-li to váš dětský sen. Mezi další kurzy patří například kurz Soukromý pilot letounů PPL(A), Obchodní pilot letounů CPL(A), Obchodní pilot letounů CPL(A) pro držitele IR, Kvalifikace pro vícemotorové letouny (MEP), Letový instruktor, Létání v noci (NIGHT), Instruktor přístrojové kvalifikace a další. Využijte na Buykers slevové kupóny Czech Aviation - Letecký klub ke splnění svého snu.
Kolikrát za život jste si zavolali taxi? Kolikrát jste ale využili letecké taxi? Ani jednou? Pak je načase to změnit. Na stránkách letecké školy můžete totiž využít odkaz na služby letecké taxi, které fungují stejně jako běžné taxi. Počítat akorát musíte nejen s vyšší rychlostí, ale také vyšší cenou. Ty, které neláká kurz na pilota, mohou využít i na další služby Czech Aviation - Letecký klub slevový kupón. Vyzkoušet si můžete “pilotem na zkoušky”, foto lety nebo si vybrat zážitkový let, který vás vezme za hranice republiky i všedních zážitků. Na to vše je vždy nějaká Czech Aviation - Letecký klub sleva.

Jedinečné Czech Aviation - Letecký klub slevy na lety nad krajinou České republiky

Užijte si pohled na krásnou krajinu České republiky. Czech aviation pro vás nabízí nádherné destinace, jako jsou například: jedinečný Ještěd, mimořádná Sněžka, kouzelný Český Ráj, parádní Liberec a vyjimečný Hrad Bezděz. Každá z téchto destinaci nabízí skvělé zažítky, které byste si neměli nechat ujít. Stejně jako naše Czech Aviation Letecký klub slevy, které zde na Buykers pro vám sdílíme. Krajina České republiky stojí za to. Nemusíte jet do Italie nebo do Slovinska, abyste si užili skvělé výhledy, hory a nádherný vzduch. Jsme si jistí, že uděláte spoustu nádherných fotek. Czech Aviation bude nejlepší zážítek vašého života.

Mimořádná Czech Aviation - Letecký klub sleva na letecké výlety

Chtěli byste vyrazit na výlet po naší nádherné Evropě, ale nemáte čas ani chuť na dlouhé cestování? Vydejte se s námi ráno k moři, nebo na hory a večer zpět. Vyberte si jednu z atraktivních destinací z naší nabídky a užijte si den plný nezapomenutelných zážitků.
Nabízíme vám skvělý Salzburg, Zell Am See, Benátky, Poprad na Slovensku, Chorvatsko – Zadar a také inspirující Innsbruck v Rakousku. Ceny, které jsou uvedené jsou spojené s náklady za celé letadlo se startem z Mladé Boleslavi (20 min od Prahy). Můžete využit skvělý Czech Aviation - Letecký klub slevový kod na další skvělé zážitky.

Product

Nejlepší příprava a trenink. Doporučuju jen Czech Aviation - Letecký klub

Kde a čím začít? Neuměl jsem na tuhle otázku odpověď. Chtěl jsem se dát na profesionální kariéru pilota. Věděl jsem, že musím mít letecký průkazu soukromého pilota, který mim potvrdil pověřený letecký lékař. Angličtinu mám v pohodě, takže nic jen začít. Se vším mi pomohla letecký klub. Seznámili mě s teorií létání, navigací, radiokomunikací a meteorologií. Naučili plánovat lety i správně provádět předletovou kontrolu. Teď končím Institut mezinárodní letecké dopravy při Vysoké škole mezinárodních a veřejných vztahů Praha (VŠMVVP). Velmi všem doporučuji přípravu a trénink, které jsem si fakt moc užil v Czech Aviation. Jsem vám velmi vděčný!

Avatar
Marek

Více informací o Czech Aviation – Letecký klub

Historie obchodu Czech Aviation – Letecký klub

Czech Aviation - Letecký klub je mladá avšak slibně se rozvíjející letecká společnost, která má v oblasti létání velmi široký záběr. Založená byla v roce 2011 a kromě výcviku pilotů, nabízí pronájem skvělých letadel, soukromou přepravu osob i nákladu. K dispozici má moderní letadlový park a profesionální zázemí na letišti v Mladé Boleslavi pouze 40 kilometrů od Prahy. Létání není žádná levná sranda, proto vám nyní nabízíme výhodné Czech Aviation - Letecký klub slevové kupóny, se kterým si letecký zážitek užijete na 100 % a o několik procent levněji.

Tip na zábavu? Letecký výlet s Czech Aviation - Letecký klub

Zapomeňte na letecký výlet na Českou republikou, tyto vás vezmou během pár hodin letu daleko za hranice naší republiky. Vybraný Czech Aviation - Letecký klub kód nebo Czech Aviation - Letecký klub slevový kupon lze použít na výlet do skvělého rakouského Salzburgu, při kterém navíc navštívíte Redbull muzeum, Innsbrucku, k Zell am See, nebo na nádherný slovenský Poprad, do mimořádného chorvatského Zadaru i do kouzelných italských Benátek. To všechno můžete mít levněji, jestli použijete Czech Aviation - Letecký klub slevový kod. Vypravte se s námi do vzduchu.

Black Friday Czech Aviation - Letecký klub - lítejte za slevové kódy
Hledáte originální způsob zábavy, netradiční dárek nebo zcela jedinečný firemní benefit? Využijte naší nabídky Black Friday Czech Aviation – Letecký klub, kterou najdete na Buykers.com slevy a Czech Aviation - Letecký klub slevové kupóny. Můžete si vyzkoušet roli pilota nebo prožít neopakovatelný letecký výlet. Czech Aviation - Letecký klub Black Friday je příslibem zážitků, které jste dosud nezažili. Splníte si sen o lítaní překrásným vrtulníkem nebo letadlem.

Informace o Czech Aviation - Letecký klub

Pokud vás baví letadla a vše kolem lítání vysoko nad mraky, pak pro vás bude tato nabídka slev, slevových kupónů a slevových kódů vskutku výjimečná. Czech Aviation - Letecký klub je zájmovým a profesním klubem, který má pro své fanoušky připravené jedinečné zážitky a kurzy. Vezmou vás na výlet nebo vás letadlo rovnou naučí pilotovat. Czech Aviation - Letecký klub vám pomůže si splňit sen o létání. Využijte akci Czech Aviation – Letecký klub sleva nebo nádherný Czech Aviation – Letecký klub slevový kod na skvělé dobrodružství ve vzduchu. Nenechte si ten zážitek ujít.

Czech Aviation FC s.r.o.

Erbenova 877
293 01 Mladá Boleslav

Kontaktní údaje do Czech Aviation - Letecký klub

https://www.leteckyklub.cz/
infolinka: +420 739 807 651
e-mail: [email protected]

Podívejte se také na slevové kupóny a akce v nejpopulárnějších obchodech

Vlastnosti značky

 • Časté akce, slevy a výprodej
 • Časté slevové kódy
 • Produkty premium

Způsoby platby

 • Kreditní karta

Způsob dopravy

 • Vrácení zboží do 14 dní
 • Osobní odběr
 • Elektronicky na e-mailovou adresu

Tipy a nápovědy Czech Aviation - Letecký klub

• Letecký výlet zakoupený, díky Czech Aviation - Letecký klub slevový kód, lze použít jako výjimečný a nezapomenutelný dárek nebo v rámci teambuildingu. A pokud vás žádná z nabídek nezaujala, ihned volejte nebo piště na uvedené kontakty na stránkách Czech Aviation - Letecký klub. Klub pro vás připraví individuální nabídku přímo na míru. Bavte se a prohlédněte si svět z pořádné výšky. A pokud máte pilotní průkaz, pak si můžete letadlo rovnou pronajmout. Je to jednoduché, velmi flexibilní, a přitom za slušnou cenu.

• V případě jakýchkoliv dotazů ohledně zdravotního stavu nebo délky letu, neváhejte se obrátit na skvělý tým Czech Aviation.

• Podívejte se na jejich letadla, ve kterých můžete začít svoje dobrodružství s lítáním. Najdete tam menší dvoumístní letadla, která doporučujeme pro trénink začínajících pilotů. Až po nádherné a špičkově vybavené dvoumotorové letouny, které jsou vhodné pro výlety po celé Evropě.

• Podívejme se nyní podrobněji na služby, které Czech Aviation - Letecký klub nabízí, a které může využít široká veřejnost. Ano, pilotem se můžete stát i vy. Samozřejmě musíte splňovat požadavky například na zdravotní stav. Mezi základní služby Czech Aviation - Letecký klub patří Letecká škola, Letecké taxi, Zážitkové lety a Pronájem letadel. Chcete si něco z toho vyzkoušet a zjistit, zda je létání pro vás to pravé? Použijte Czech Aviation - Letecký klub slevový kod, které najdete přímo tady na Buykers.com.

• Letecká sezóna je téměř celý rok. Podívejte se ale na okamžik, když lety budou levnější. Doporučujeme květen nebo září. V té době je spousta akci, třeba obrovská Czech Aviation - Letecký klub sleva. Nenechte si to ujít.

30 nejpopulárnějších
obchodů na portálu v Prosinci

Názor uživatelů Czech Aviation - Letecký klub

Váš názor
Ohodnoťte obchod
*min. 50 znaků
Děkujeme za přidání názoru!
Žádné elementy nejsou